Czaprak Master Cut, co to takiego?

06/02/2019

Co nowego w Torpolu?

 

Przestawiamy Wam czaprak Master Cut™, który w szczególny sposób chroni kłąb i grzbiet konia. Nasz Master Cut™ powstał w oparciu o liczne testy i badania. Chronimy go europejskim patentem.

 

Na czym polega wyjątkowość czapraka Master Cut™?

Master Cut™ wykonany został z jednego kawałka materiału, dzięki temu w części grzbietowej nie posiada żadnych przeszyć ani taśm. Okolice kłębu zabezpiecza siatka dystansowa, która odpowiada za idealną formę oraz doskonały przepływ powietrza. Master Cut™ chroni grzbiet, nie dopuszcza do powstawania otarć, a także zapewnia niespotykany dotychczas komfort. Stworzoną przez nas technologię określamy mianem Free Neck System™.

Jest niebywale lekki i zajmuje mało miejsca. Docenicie to w trakcie kompletowania, czy pakowania sprzętu na zawody.

Dodatkowym atutem jest podszycie Evolon®.

 

Dlaczego Evolon®?

 

Włóknina Evolon® jest niebywale chłonna. Doskonale odprowadza wilgoć, pozostawiając skórę suchą bez względu na temperaturę otoczenia. Nie dopuszcza do wnikania sierści – pozostaje na wierzchu, skąd można ją łatwo usunąć. Evolon® posiada właściwości antybakteryjne, chroni przed rozwojem grzybów i roztoczy. Jest wyjątkowo miękki oraz wytrzymały, nawet przy długim użytkowaniu.

 

Czaprak Master Cut™ – produkt przyszłości

 

Czaprak Master Cut™ zmienia filozofię w obszarze pielęgnacji i ochrony końskich grzbietów. Stanowi innowację w zakresie projektowania i wytwarzania.

 

Odkryjcie nasz Master Cut™ - zostanie z Wami na zawsze!

 

 

 

Please reload

ul. Rzemieślnicza 10
Łapalice, 83-300 Kartuzy

T +48 58 694 98 00
F +48 58 694 98 15

HOME

O NAS

KONIE

PIES I KOT

TECHNOLOGIE

AMBASADORZY

KATALOGI

© 2020 by Torpol Sp. z o.o., all rights reserved