Niesamowita Cavaliada Lublin 2019

05/02/2019

Cavaliada w Lublinie jest już tylko cudownym wspomnieniem. Bawiliśmy się niesamowicie podczas tych kilku dni, spotykając się z Wami na stoisku oraz kibicując naszym ambasadorom.

 

 Cavaliada Future/Sztafeta

 

Konkursy Cavaliada Future pod patronatem naszej firmy, o nagrodę PKO Banku Polskiego, tradycyjnie już odbyły się w sobotę oraz niedzielę. Dla jej uczestników przygotowaliśmy personalizowane kurtyny na boks, derki treningowe soft shell oraz derki polarowe.

 

Sobotnie zmagania wygrały Natalia Głowacz w kategorii Mini oraz Zofia Ćwik w kategorii Midi.

 

Podium sztafety należało do drużyny Aleksandry Kierznowskiej z Martyną Ufnal oraz Blanką Brzeską. Drugie miejsce zajęła Maja Marchwicka wraz z Nel Skotarczak i Julią Piętą. Trzeci był team Małgorzaty Ciszek-Lewickiej z Natalią Głowacz i Wiktorią von Mauberg.

 

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy ciepłe, zimowe czapki.

 

 

 

Niedzielne finały przyniosły nam mnóstwo emocji. Dzień rozpoczęliśmy od Cavaliady Future i zwycięstwa Martyny Ufnal w kategorii Mini oraz Marii Michalskiej w kategorii Midi.

 

Wspaniale spisał się Filip Lewicki w konkursie Grand Prix zaliczanym do światowego Rankingu Longines. Czysty przejazd podstawowy oraz rozgrywka w czasie 36,50 z jednym błędem dały mu drugie miejsce tuż za Krzysztofem Ludwiczakiem.

 

Na swój szczęśliwy przejazd, Filip wybrał czaprak z kolekcji Sport Easy w kolorze szarym.

 

 

Na zakończenie tego cudownego dnia, zwycięstwo w finale Małej Rundy odniosła Maja Marchwicka dosiadająca konia Szafir M.

 

 

 

Dziękujemy za liczne odwiedziny na stoisku i już dziś zapraszamy na Cavaliadę w Krakowie w dniach 28 luty - 3 marca. Do zobaczenia!

 

Poniżej krótka "kucykowa" galeria:

 

 

 

Please reload

ul. Rzemieślnicza 10
Łapalice, 83-300 Kartuzy

T +48 58 694 98 00
F +48 58 694 98 15

HOME

O NAS

KONIE

PIES I KOT

TECHNOLOGIE

AMBASADORZY

KATALOGI

© 2020 by Torpol Sp. z o.o., all rights reserved