LOTTO CSIO5* Sopot!

27/06/2018

Za nami bardzo emocjonujący czas podczas zawodów LOTTO CSIO5* w Sopocie.

 

Od lat wspieramy to wydarzenie przygotowując m.in. derki paradne dla zwycięzców. Tegoroczna edycja była wyjątkowa. Na listach startowych pojawili się zawodnicy ze światowej czołówki Rankingu Longines: Henrik von Eckermann, aktualnie czwarty, Kevin Satut (7 miejsce) czy Pieter Devos (14 miejsce). Zdecydowanie można powiedzieć, że w tym roku rywalizacja sportowa była na najwyższym poziomie.

 

Stworzenie unikalnych derek na zawody, które zaliczały się 1 Dywizji europejskich rozgrywek FEI Longines Nations Cup Jumping to nie lada wyzwanie.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze derki zdobyli m.in. Kevin Staut, Pieter Devos, Emanuele Gaudiano, Thierry Rozier czy Jessica Sprinsteen, która wygrała podczas CSIO5* aż dwa konkursy.

„Wpadły” także w ręce polskich zawodników m.in: Jarosława Skrzyczyńskiego oraz Adama Grzegorzewskiego, co ogromnie nas cieszy.

 

Podczas całych zawodów CSIO5* działaliśmy na naszym stoisku tuż przy rozprężalni. Mogliśmy odpowiedzieć na pytania zawodników dotyczące Terapii Magnetycznej stosowanej w naszych produktach, pianki lateksowej w podkładkach i czaprakach oraz materiału Evolon i jego zastosowaniu. Dziękujemy za liczne odwiedziny oraz zainteresowanie.

 

W niedzielę, tuż przed konkursem Pucharu Narodów, mogliśmy na chwilę poczuć klimat wyścigów konnych dzięki Pony Torpol Race Cup. Młodzi zawodnicy oraz ich kucyki, ubrani w zrobione przez nas stroje wyścigowe, w zawrotnym tempie pokonywali trasę wokół parkuru sopockiego Hipodromu. 

 

Przy okazji udało nam się przeprowadzić kolejną akcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowaliśmy wyjątkową kurtynę na boks z jej logiem, na której podpisy składali polscy oraz zagraniczni goście tego wydarzenia. Fani jeździectwa i nie tylko znajdą na niej podpis m.in. Jana Bobika, Andrzeja Opłatka, Jessici Springsteen, Margie Engle, Lillie Keenan, Martyny Wojciechowskiej, Karoliny Ferenstein-Kraśko, Taizo Sugitani, Jarosława Skrzyczyńskiego, Victorii Gulliksen,  Ondrej Zvara i wielu, wielu innych.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Już szykujemy się na kolejną edycję za rok!

 

Zapraszamy do galerii z tego wydarzenia:

 

 

 

 

Please reload

ul. Rzemieślnicza 10
Łapalice, 83-300 Kartuzy

T +48 58 694 98 00
F +48 58 694 98 15

HOME

O NAS

KONIE

PIES I KOT

TECHNOLOGIE

AMBASADORZY

KATALOGI

© 2020 by Torpol Sp. z o.o., all rights reserved