CAVALIADA TOUR 2016/2017

03/03/2017

Za nami zmagania w trzech etapach Cavaliada Tour 2016/2017.

Targi w Poznaniu, Lublinie oraz Warszawie to dla nas przede wszystkim okazja do zaprezentowania najnowszej kolekcji zaprojektowanej przez Katarzynę Becker, w skład której wchodzi pięć linii:

• Torpol Active

• Torpol Sport

• Torpol Master Tech

• Torpol Kids

• Torpol Diamond

W każdej z nich zastosowaliśmy najnowszą technologię m.in. piankę memory, rewolucyjny materiał Evolon ułatwiający użytkowanie czy terapię magnetyczną.

Cieszy nas ogromne zainteresowanie naszymi produktami, mamy nadzieję że kolejna kolekcja również będzie tak popularna.

Wspaniale zaprezentowali się nasi ambasadorzy podczas całego Cavaliada Tour. Zdecydowanie prym wiódł Marek Lewicki, który zwyciężył w finałowym Grand Prix Cavaliady w Warszawie, zajął drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji Cavaliada Tour oraz dwukrotnie zwyciężył w konkursie Potęgi Skoku na niesamowitym Quirados As.

Jego podstawowy koń, Abigej, jest w świetnej formie, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne starty tej pary.

Podwójnie szósty był Andrius Petrovas, zawodnik z Litwy, w konkursach Grand Prix CSI2* Cavaliada Lublin oraz CSI3*-W Cavaliada Warszawa na 9-letnim Centrino.

W Poznaniu startował także aktualny Mistrz Polski w kategorii Juniorów – Martin Rozynek. W konkursie Średniej Rundy CSI3*-W zajął 9 miejsce dosiadając swojego podstawowego konia Catoki.

Nie zapominamy także o najmłodszych zawodnikach startujących w konkursach Cavaliady Future sponsorowanych przez naszą firmę. Gratulacje dla wszystkich uczestników, w szczególności dla zwyciężczyni w kategorii Mini, Alicji Markiewicz, oraz zwyciężczyni w kategorii Midi Klary Kozioł.

Czekamy na Was w Poznaniu z kolejnymi, wspaniałymi nagrodami.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałe sportowe emocje oraz przesympatyczną atmosferę podczas targów.

Dziękujemy także wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, czekamy na Was podczas kolejnej odsłony Cavaliada Tour 2017/2018!