top of page

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
AKCESORIA
DLA KONI

TORPOL® - w trosce o dobro konia i jeźdźca!​​

Jesteśmy producentem najwyższej jakości akcesoriów dla koni oraz jeźdźców. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty, spełniając najwyższe standardy, przynosiły wiele satysfakcji i korzyści, zarówno profesjonalistom jak i pasjonatom jeździectwa. TORPOL to zespół ludzi, którzy ze swojej pasji uczynili pracę- to ona daje nam motywację do ciągłego doskonalenia!

Oferujemy autorskie projekty i oryginalne rozwiązania.

Wytwarzamy produkty na indywidualne zamówienie.

Wykonujemy hafty i nadruki w różnych technikach.

Pomagamy w doborze spersonalizowanej oferty klubowej.

Współpracujemy z organizatorami zawodów jeździeckich.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, elastyczność i terminowość dostaw.

Budujemy trwałe i stabilne więzi z naszymi partnerami.

TORPOL to polska marka, która od 1987 roku zajmuje się produkcją wyrobów tekstylnych. 

Z każdym dniem, konsekwentnie budujemy naszą markę, świadomie stawiając na najwyższą jakość materiałów i przemyślane rozwiązania. Przez lata wypracowaliśmy bazę sprawdzonych, europejskich dostawców.

Naszą największą siłą jest własne zaplecze produkcyjne- dzięki temu możemy kontrolować jakość, reagować i dokonywać zmian na każdym etapie realizacji zamówień, a nasze możliwości produkcyjne są nieograniczone!

W naszych produktach stosujemy nasze autorskie technologie stworzone, zbadane i opatentowane na potrzeby koni. Tworząc je skupiamy się na poprawie komfortu i jakości życia zarówno konia jak i jeźdźca. Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie profilaktyki,  rehabilitacji oraz wspomaganie leczenia po urazach. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty odpowiadały na indywidualne potrzeby, a ich wykończenie i jakość dawały poczucie elegancji i stylu. Jesteśmy dumni, że zaufali nam światowej rangi zawodnicy, trenerzy, lekarze weterynarii i fizjoterapeuci oraz szczęśliwi, że możemy wspierać młodych jeźdźców i ich konie na początku wspólnej przygody z jeździectwem.

bottom of page